Nasz zespół to specjaliści w zakresie coachingu biznesowego oraz life coachingu, którzy oferują wyłącznie etyczny i profesjonalny coaching. Zależy nam na utrzymywaniu wysokiej jakości oferowanych usług. Dlatego też pracujemy zespołowo, aby rozwijać stosowane techniki i narzędzia, omawiać proces własnego rozwoju zawodowego i podejmować takie decyzje, które dla nas i dla naszych klientów są najlepsze. Do ecoCoach dobieramy te osoby, dla których coaching jest nie tylko pasją, lecz także misją w służbie drugiemu człowiekowi. Chcemy, aby świat wokół nas stał się lepszy. Działamy rozsądnie i uczciwie w trosce o siebie, klienta i otoczenie. Zawsze dbamy o etykę i ekologię w naszej pracy.

Poznaj naszych ecoCoachów

Marek Wzorek - ecoCoach

Marek Wzorek

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studiów MBA i podyplomowych studiów „Coaching w organizacji” na Uniwersytecie Warszawskim. Ma duże doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Prezes zarządu igus Sp. z o.o. i business coach pomagający managerom oraz firmom w Polsce i na świecie rosnąć. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Praktyk standardów wykorzystywanych w organizacjach turkusowych, jak pionierski model organizacyjny “system solarny” i inne. Praktyk LEAN, metody LEAN Startup oraz zwinnego zarządzania.

Jako executive i business coach pracuje z zarządami, managerami i całymi zespołami rozwijając ich kompetencje komunikacji, innowacyjności, zarządzania i przywództwa, skupiając się na indywidualnych potrzebach firmy, zespołu lub osoby. Jako turkus coach wspiera i rozwija liderów oraz zespoły na drodze do turkusowej przemiany.

Adam Sulimski - Ekolog Relacji

Adam Sulimski

Trener mentalny Kadry Narodowej Zapasów, Superwizor ICC i IC, Konsultant Biznesu, Psycholog pracy i motywacji, Psychodiagnosta.

Twórca programu rozwoju coachingu w sportach walk przy Polskim Związku Zapaśniczym. Autor nowatorskich szkoleń w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, budowania efektywnych relacji z klientem, schematów decyzyjnych i wartości istotnych we współpracy z klientem. Prowadzi szkolenia dla firm wykorzystując myślenie coachingowe i ucząc podstawowych narzędzi rozwijania ludzi wg filozofii coachingu holistycznego. Specjalizuje się w szkoleniach skierowanych dla kadry zarządzającej, poświęconych doskonaleniu umiejętności kierowania i zarządzania zespołem. Szczególny nacisk kładzie na umiejętności związane z efektywną komunikacją.

Przeprowadził ponad 1200 godzin szkoleń oraz 750 indywidualnych sesji coachingowych. Pracuje w obszarze coachingu zarządczego, biznesowego i life coachingu. Stale podnosi swoje kompetencje poddając superwizji swoją pracę uznanym światowym autorytetom – Dilts, Gilligan, Bucay, Cialdini i inni.
Jako Superwizor nadzoruje rozwój Coachów, wspierając ich poprzez superwizje indywidualne oraz grupowe. Systematycznie prowadzi kursy powtarzające narzędzia coachingowe oraz proces coachingu dla coachów, którzy chcą odświeżyć sobie zdobytą kilka lat temu wiedzę.

Z zamiłowania pasjonat historii i „książkoholik”.

Alicja Kusch - ecoCoach

Alicja Kusch

Mentor i trener umiejętności biznesowych, menedżerskich i przywódczych – przepracowanych ponad 1200 godzin szkoleniowych. Ukończyła szkolenie Transforming Communication na poziomie Advanced. Certyfikowany coach, Praktyk i Mistrz Neuro-linguistic programming (NLP).

Studiowała na SGPiS (obecnie SGH) na Wydziale Handel Wewnętrzny. Ponad 25 lat zarządzała zespołami na stanowisku szefa, w tym prowadząc własną firmę. Z doświadczenia wie, że warunek sukcesu szefa, lidera i przywódcy to umiejętność inspirowania do poszukiwania rozwiązań, a także sprawna i skuteczna komunikacja ułatwiająca bezkonfliktowe i przyjazne porozumiewanie się.

Obecnie dzieli się wiedzą, jako trener i konsultant w firmie, którą przed laty zarządzała, jako dyrektor.

Rafał Rodak - ecoCoach

Rafał Rodak

Studiował ekonomię i socjologię, chociaż większość zawodowego życia pracował w różnych obszarach informatyki. W międzyczasie ukończył szereg szkoleń, w tym dwustopniowy program Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj, gdzie uzyskał międzynarodową akredytację International Association of Coaching Institutes (ICI). Uczył się też programowania neurolingwistycznego, podejścia prowokatywnego, arte-coachingu, dramy, technik wyobraźni, stosowania kart i gier w coachingu i szkoleniach.

Od 2013 roku wspiera klientów w odkrywaniu misji, wizji, wartości oraz planowaniu i skutecznym wprowadzaniu zmian w życiu i biznesie. Jako zapalony żeglarz, stworzył formułę unikalnych rejsów coachingu pod żaglami, których pierwsza edycja odbyła się w 2014 roku. 

Prowadzi sesje indywidualne oraz szkolenia i warsztaty z umiejętności miękkich, z wykorzystania technologii IT oraz zwinnych technik zarządzania projektami i zespołami.

Grzegorz Zawiłowski - ecoCoach

Grzegorz Zawiłowski

Psycholog, certyfikowany coach MLC, Akredytowany superwizor Izby Coachingu, trener, psychoterapeuta. 

Coachingiem zajmuje się od 2009 r. Specjalizuje się w pracy z klientami będącymi na zawodowym bądź życiowym "zakręcie", radzeniu sobie z konfliktami i budowaniu współpracy w zespołach. 

Uwielbia dzielić się wiedzą. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego (Psychologia zarządzania personelem, Coaching w organizacji) i Uniwersytetu SWPS (Stosowana psychologia społeczna, Psychologia sprzedaży i marketingu).

Projektuje szkolenia z coachingowego stylu zarządzania i kompetencji menedżerskich, wystąpień publicznych, skutecznego komunikowania się w zespołach i wiele innych. Twórca autorskiej metody radzenia sobie z nieśmiałością. Współtwórca projektu zrozumsiebie.pl 

Istotnym elementem w jego życiu zawodowym jest dbanie o wysokie standardy coachingu w Polsce. Stara się aktywnie działać w tym kierunku, prowadząc superwizje, pisząc publikacje i szkoląc coachów. 

Instruktor żeglarstwa, wdraża metody coachingowe w szkoleniu żeglarzy.

Nasze wartości - Zasady ecoCoachingu

Jesteśmy oddani w osiąganiu sukcesu w trzech kluczowych wartościach: Cel, Ludzie i Zysk. Wypełniamy nasz cel poprzez prowadzenie sesji coachingowych i szkoleń oraz wprowadzanie innowacji do środowiska klienta, a ECO oznacza, że stale klient, jego organizacja i jego środowisko jest dla nas najwyższym priorytetem. Cenimy naszych ludzi tworząc wspólnie otwarte środowisko pracy, w którym każdy może liczyć na wsparcie, rozwój osobisty, zawodowy i duchowy. Tworzymy zysk dzięki naszym usługom, produktom i zadowolonym klientom oraz wysokiej efektywności naszych działań. Osiągając zysk dzielimy się nim z pracownikami, społeczeństwem, reinwestujemy go w organizację i przeznaczamy na ekologiczne cele.

1

Każdy człowiek i firma ma ogromny potencjał i zasoby, które może wykorzystać, aby usprawnić swoje działanie i wyniki – w to zawsze wierzymy, dlatego wspieramy w ich odkrywaniu i rozwijaniu.

2

Nasza firma istnieje dzięki naszym klientom, dlatego klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. W procesie coachingowym natomiast coach i klient coachingu są równorzędnymi parterami.

3

Najwyższa możliwa szybkość reakcji na potrzeby klienta to nasz obowiązek.

4

Na potrzeby klienta staramy się odpowiadać zawsze: „Tak, możemy!

5

Chcemy realizować misję holokracji oraz wspólne tworzenie turkusowej organizacji, w której interesy i głos każdego pracownika i każdego ecoCoacha jest równie ważny. Wspólnie dążymy do bardziej harmonijnego, głębszego i szczęśliwszego życia.

6

Wiemy, że my i nasi klienci żyjemy w skomplikowanym, dynamicznym i połączonym świecie – każde nasze i klienta działanie dzisiaj ma niewyobrażalny wpływ na niego, na jego firmę, na społeczność, na naturę i na cały świat już jutro.

7

Ufamy naszej i naszych klientów intuicji.

8

Chcemy, aby świat wokół nas stał się lepszy, dlatego działamy rozsądnie i uczciwie w trosce o siebie, o klienta jak i o otoczenie.

9

Dostrzegamy i pomagamy klientom zauważyć aspekt ECO, czyli aspekt natury. Natura sobie poradzi bez człowieka, człowiek bez natury nie.

10

Zawsze dbamy o etykę i ekologię w naszej pracy oraz pomagając realizować cele naszych klientów.

Nasza Misja

Istniejemy po to żeby inspirować, wspierać w rozwoju naszych klientów, pomagając w realizacji ich celów, zmierzając z nimi do lepszego i bardziej pełnego świata.Pracując z klientami, wspólnie tworzymy świat, w którym ludzie szanują siebie nawzajem, są kreatywni, mądrzy, osiągają swoje cele w zgodzie z naturą oraz drugim człowiekiem.

Nasza Wizja

Naszą wizją jest stworzenie globalnej sieci ecoCoachów, którzy swoim doświadczeniem wspierają firmy oraz osoby w pełniejszym i lepszym życiu. Chcemy tworzyć i wprowadzać innowacje w dziedzinie rozwoju zdolności umysłowych, kreatywności, poszerzania wiedzy, komunikacji oraz zarządzania i rozwoju organizacji.

Dołącz do Zespołu

Czy nasza wizja i wartości jest Ci bliska?
Jesteś wykwalifikowanym coachem lub psychologiem? Konsultantem? Przedsiębiorcą?
Ekspertem od sprzedaży, marketingu lub zarządzania?

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!
Jeśli do tego jesteś pozytywny, uczciwy i lubisz pomagać innym? Wygląda na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu i czekaj na kontakt z nami.

Jesteś teraz już o krok od dołączenia do zespołu ecoCoachów, ludzi z pasją, którzy chcą pomagać innym osiągać ich sukcesy. W zespole ecoCoach rozumiemy, że choć praca jest Twoją pasją, potrzebujesz czasu i przestrzeni na realizacje w innych dla Ciebie ważnych obszarach. Wiemy, jak cenny jest odpoczynek i relacje z innymi ludźmi. Dlatego to Ty decydujesz, ile godzin chcesz spędzić w pracy. Chcesz dodatkowo się rozwijać, pracować kiedy zechcesz, robić to co lubisz i dobrze zarabiać na Twój dalszy rozwój? Jeśli tak i jesteś zainteresowany, aby stać się ecoCoachem, wypełnij formularz kontaktowy.

Po pozytywnej selekcji i szkoleniach dołączysz do zespołu najszybciej rozwijającej się firmy coachingu biznesowego w Polsce. Wystarczy jedynie krótka weryfikacja Twoich kwalifikacji i umiejętności oraz specjalistyczne szkolenie i możesz rozpocząć współpracę nawet w ciągu kilku tygodni