Czy nasza wizja i wartości jest Ci bliska?
Jesteś wykwalifikowanym coachem lub psychologiem? Konsultantem? Przedsiębiorcą?
Ekspertem od sprzedaży, marketingu lub zarządzania?

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!
Jeśli do tego jesteś pozytywny, uczciwy i lubisz pomagać innym? Wygląda na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu i czekaj na kontakt z nami.

Jesteś teraz już o krok od dołączenia do zespołu ecoCoachów, ludzi z pasją, którzy chcą pomagać innym osiągać ich sukcesy. W zespole ecoCoach rozumiemy, że choć praca jest Twoją pasją, potrzebujesz czasu i przestrzeni na realizacje w innych dla Ciebie ważnych obszarach. Wiemy, jak cenny jest odpoczynek i relacje z innymi ludźmi. Dlatego to Ty decydujesz, ile godzin chcesz spędzić w pracy. Chcesz dodatkowo się rozwijać, pracować kiedy zechcesz, robić to co lubisz i dobrze zarabiać na Twój dalszy rozwój? Jeśli tak i jesteś zainteresowany, aby stać się ecoCoachem, wypełnij formularz kontaktowy.

Po pozytywnej selekcji i szkoleniach dołączysz do zespołu najszybciej rozwijającej się firmy coachingu biznesowego w Polsce. Wystarczy jedynie krótka weryfikacja Twoich kwalifikacji i umiejętności oraz specjalistyczne szkolenie i możesz rozpocząć współpracę nawet w ciągu kilku tygodni