Istotę naszej pracy stanowi troska o drugiego człowieka. Naszym celem jest odpowiedź na Twoje oczekiwania i poprawa funkcjonowania firmy, zwiększenie Twojej efektywności, redukcja stresu, wzmocnienie kreatywności, zwiększenie wpływu jaki masz na świat i Twoich kompentecji liderskich.

Wiemy, że istnieją różne kierunki rozwoju i pracy liderów. Nasza oferta coachingu biznesowego, rozwoju przywództwa, tworzenia innowacyjnych kultur i struktur organizacyjnych została opracowana w odpowiedzi na potrzeby klientów, dlatego koncentrujemy się na pięciu obszarach.

Typy Coachingu

Executive Coaching

Ty i Twój cel:

Jesteś prezesem zarządu, właścicielem, inwestorem, CEO, członkiem zarządu lub rady nadzorczej? Chcesz pokazać najlepszy przykład że zmianę w organizacji należy zaczynać od siebie? Chcesz tworzyć kolejnych liderów?
Poszukujesz możliwości podniesienia wyceny spółki i zapewnienia jej długotrwałego i spektakularnego wzrostu?

Nasze rozwiązanie:

Coaching zarządczy, czyli executive coaching, jest usługą coachingu, skierowaną dla właścicieli firm, prezesów, dyrektorów oraz członków zarządu. Ma na celu przyspieszenie rozwoju osobistego i zawodowego oraz wzmocnienie kompetencji przywódczych. Autorska metoda The Leaders's Growth Pad™ oraz sprawdzone na tysiącach firm w Polsce, w USA i na świecie assessmenty oraz narzędzia analizy, pozwalają liderowi organizacji na przyspieszenie rozwoju siebie samego oraz całej organizacji. Proces executive coachingu pomaga zwiększyć wpływ lidera na zespół, całą organizację, otoczenie i świat. 

Wymierne efekty:

Lider tworzy kolejnych liderów w organizacji przekształcając kulturę organizacyjną firmy w kierunku większej odpowiedzialności i przedsiębiorczości. Badania prowadzone przez MatrixGlobal LLC dowodzą, że firmy korzystające z usług executive coachingu uzyskują średni zwrot z inwestycji w coaching (ROI) na poziomie 529% oraz doznają znaczących materialnych i niematerialnych korzyści w rozwoju działalności gospodarczej. Nasze badania natomiast, wśród naszych klientów w latach 2018-2019, pokazują średni zwrot z inwestycji w proces executive coaching na poziomie ROI = 678%. Również dla usługi executive coachingu oferujemy gwarantowany zwrot z inwestycji na poziomie ROI = 100%, czyli 2-krotny zwrot zainwestowanej kwoty, czyli inwestując na przykład 20 000 PLN netto, otrzymujesz gwarantowany zwrot z inwestycji równy 40 000 PLN netto.

Liderze, jeśli chciałbyś lepiej poznać siebie, zwiększyć swój obszar wpływu, wprowadzić organizację na kolejny poziom rozwoju i stworzyć kolejne zastępy mądrych i światłych liderów, znajdź swojego executive coacha w zespole ecoCoach już teraz.

Coaching Biznesowy

Ty i Twój cel:

Chciałbyś założyć firmę a nie wiesz, jak to zrobić? Zastanawiasz się jak rozwinąć szybciej Twój biznes?

Nasze rozwiązanie:

Coaching biznesowy koncentruje się na rozwoju Ciebie i Twojej organizacji. Korzystają z usługi coachingu biznesowego najczęściej trzy typy przedsiębiorców: 1) Ci którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, 2) Ci którzy chcą wprowadzić swój biznes na kolejny poziom rozwoju lub przyspieszyć zmianę, 3) przedsiębiorcy których pomysł na biznes się skończył i współpraca z doświadczonym coachem biznesowym, przedsiębiorcą pomoże im pójść dalej, szybciej i skuteczniej. Korzystają z niego najczęściej właściciele, menedżerowie i liderzy małych i średnich firm. Proces rozwojowy rozpoczyna się od analizy potrzeb klienta oraz organizacji, planu zmiany oraz wspólnej realizacji zmiany. W zależności od potrzeb klienta możemy pracować również w części wynagrodzenia na zasadzie "success fee". Cele współpracy i efekty jakie realizujemy z klientami to: m.in. zwiększenie poziomu sprzedaży, określenie lub wdrożenie nowej strategii biznesowej, rozwój poziomu przywództwa, rozwój rozpoznawalności marki, marketingu, rozwój pracowników.  
To jest najczęściej wybierana usługa przez naszych klientów. Ze względu na to że ten proces najczęściej przynosi średni zwrot z inwestycji - współczynnik ROI - od 400% do 900% (5-ciokrotny do 10-krotny zwrot z inwestycji w coaching), to dzięki temu jako pierwsi oferujemy na rynku gwarantowany, minimalny zwrot z inwestycji w coaching ROI = 100% (2-krotny zwrot z inwestycji w coaching)

Wymierne efekty:

99% osób z pięciuset klientów biznesowych coachingu, badanych w roku 2004 przez instytut CIPD z Wielkiej Brytanii stwierdziło, że proces coachingu przynosi pozytywne efekty zarówno indywidualne, jak i dla organizacji. Zdaniem 96% badanych coaching jest efektywnym sposobem promowania kultury ciągłego doskonalenia w organizacjach.

Coaching Zespołowy

Ty i Twój cel:

Chcesz popracować nad wizją, misją lub wartościami firmy, które będą wspólne dla Ciebie i całego zespołu?
Chcesz zapewnić wsparcie dla Twojego zespołu, który uczestniczył już w wielu szkoleniach, lecz mimo to jego członkowie
powracają do starych nawyków. Czy w zespole brakuje motywacji i wspierającej komunikacji?

Nasze rozwiązanie:

Coaching zespołowy będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Polega on na wspieraniu przez zewnętrznego coacha zespołowego z ecoCoach całego zespołu. W coachingu zespołowym Klientem jest cały zespół, wraz z jego liderem, a sesje mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie z poszczególnymi członkami zespołu. Coaching zespołowy to również idealne rozwiązanie dla odkrywania wewnętrznych motywacji w zespole, rozwiązywania konfliktów pomiędzy współpracownikami jak i udziałowcami, lub dla przeprowadzania sprawnie sukcesji w firmie.

Wymierne efekty:

Wynikiem coachingu zespołowego jest między innymi zwiększenie zaangażowania w realizację wspólnych celów, poprawa relacji, komunikacji oraz efektywności w zespole

Turkus Coaching®

Ty i Twój cel:

Wprowadzenie innowacji w kulturze organizacyjnej Twojej firmy. Słyszałeś o turkusowych organizacjach i samo-zarządzaniu?
Twoja codzienna praca w zespole jest daleka od samoorganizacji, a Ty chciałbyś to zmienić?
Masz za dużo na głowie, a zespół się nie angażuje wystarczająco?

Nasze rozwiązanie:

Może to już najwyższy czas na audyt atmosfery w firmie i zmianę? Droga w kierunku turkusowych organizacji stoi otworem. Dzięki stworzeniu turkusowej organizacji w naszej firmie oraz  doświadczonym praktykom, którzy zarządzali samoorganizującymi się zespołami, tworzyli turkusową kulturę w firmach i niehierarchiczne struktury organizacyjne, możemy pomóc Ci tworzyć turkusową organizację. Nie czekaj dłużej i wejdź już na kolejny etap ewolucji w zarządzaniu. Umów się już dziś ze swoim ecoCoachem i na audyt obecnej kultury organizacyjnej i wspólne zaprojektowanie nowej.

Wymierne efekty:

„Bycie bardziej sobą w pracy” wszystkich pracowników, przełączenie się każdego z pracowników na wewnętrzną motywację, samoorganizacja i samozarządzanie w zespołach, lepsza obsługa klienta, szybsze uczenie się ludzi nawzajem od siebie, spójna kultura organizacyjna, elastyczna struktura organizacyjna w postaci na przykład Układu Solarnego, znalezienie ewolucyjnego celu organizacji i jemu służenie.

Life CoachingZastanawiasz się nad zmianą w Twoim życiu? Stoisz przed ważnym wyborem?
Czujesz znudzenie codzienną rutyną? Nie znalazłeś jeszcze swojej życiowej misji?
Potrzebujesz wsparcia w realizacji Twoich celów lub rozwiązania problemów?

Coaching indywidualny wesprze Cię w szybszym osiągnięciu Twoich celów. Pomoże Ci znaleźć rozwiązania i motywację, przyczyni się do podjęcia najlepszych decyzji. Znajdź już dzisiaj swojego ecoCoacha. Nie bądź już sam w realizacji Twoich najważniejszych marzeń.