Istotę naszej pracy stanowi troska o drugiego człowieka. Naszym celem jest odpowiedź na Twoje oczekiwania i poprawa funkcjonowania firmy, wzmocnienie kreatywności, zwiększenie umiejętności uczenia się oraz zdolności do wyciągania wniosków i wprowadzenia zmian.

Wiemy, że istnieją różne kierunki rozwoju i pracy liderów. Nasza oferta coachingu biznesowego, warsztatów i programów rozwojowych została opracowana w odpowiedzi na potrzeby klientów, dlatego koncentruje się na pięciu obszarach.

Typy Coachingu

Coaching Zarządczy

Ty i Twój cel:

Jesteś właścicielem lub szefem firmy? Chciałbyś opracować skuteczny plan rozwoju Twojej organizacji? 
Poszukujesz wsparcia doświadczonego biznesowo przedsiębiorcy?

Nasze rozwiązanie:

Coaching zarządczy, nazywany również jako executive coaching, jest profesjonalną usługą coachingu, skierowaną dla właścicieli firm, prezesów, dyrektorów oraz członków zarządu. Ma na celu przyspieszenie rozwoju osobistego i zawodowego oraz wzmocnienie kompetencji przywódczych u liderów, którzy stoją na czele organizacji.

Wymierne efekty:

Badania prowadzone przez MatrixGlobal LLC dowodzą, że firmy korzystające z usług Executive Coachingu uzyskują średni zwrot z inwestycji w coaching (ROI) na poziomie 529% oraz doznają znaczących niematerialnych korzyści w rozwoju działalności gospodarczej. Jeśli chciałbyś usprawnić sposób swojego działania, wybrać odpowiedni kierunek w rozwoju osobistym i swojej firmy, znajdź swojego ecoCoacha już teraz.

Coaching Biznesowy

Ty i Twój cel:

Chciałbyś założyć firmę a nie wiesz, jak to zrobić? Zastanawiasz się jak rozwinąć szybciej Twoją firmę?

Nasze rozwiązanie:

Coaching biznesowy koncentruje się na rozwoju Twojej organizacji. Skierowany jest do firm o każtdej wielkości: od start-upu, po dużą korporację. Klientami są zwykle właściciele firm, średnia kadra zarządzająca, menadżerowie lub specjaliści, a także osoby rozpoczynające własną działalność gospodarczą. Proces rozwojowy w zależności od potrzeb klienta może być ukierunkowany na różne obszary funkcjonowania biznesu. Od potrzeby wsparcia w dziedzinie sprzedaży, marketingu, zarządzania lub rozwoju kadr po zwinne zarządzanie projektami lub konsultacje przy wdrażaniu LEAN. W zależności od potrzeb klienta dobierzemy doświadczonego ecoCoacha. Jesteśmy pewni, że ta usługa sprawdza się w każdym środowisku biznesowym.

Wymierne efekty:

99% osób z pięciuset klientów biznesowych coachingu, badanych w roku 2004 przez instytut CIPD z Wielkiej Brytanii stwierdziło, że proces coachingu przynosi pozytywne efekty zarówno indywidualne, jak i dla organizacji. Zdaniem 96% badanych coaching jest efektywnym sposobem promowania kultury ciągłego doskonalenia w organizacjach.

Coaching Zespołowy

Ty i Twój cel:

Chcesz popracować nad wizją, misją lub wartościami firmy, które będą wspólne dla Ciebie i całego zespołu?
Chcesz zapewnić wsparcie dla Twojego zespołu, który uczestniczył już w wielu szkoleniach, lecz mimo to jego członkowie
powracają do starych nawyków. Czy w zespole brakuje motywacji i wspierającej komunikacji?

Nasze rozwiązanie:

Coaching zespołowy będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Polega on na wspieraniu przez zewnętrznego EcoCoacha całego zespołu . W coachingu zespołowym Klientem jest cały zespół, wraz z jego liderem, a sesje mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie z poszczególnymi członkami zespołu.

Wymierne efekty:

Wynikiem coachingu zespołowego jest między innymi zwiększenie zaangażowania w realizację wspólnych celów, poprawa relacji, komunikacji oraz efektywności w zespole

Turkus Coaching

Ty i Twój cel:

Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w Twojej firmie. Słyszałeś o turkusowych organizacjach?
Twoja codzienna praca w zespole jest daleka od samoorganizacji, a Ty chciałbyś to zmienić?
Masz za dużo na głowie, a zespół się nie angażuje wystarczająco?

Nasze rozwiązanie:

Może to już najwyższy czas na zmianę i podjęcie drogi w kierunku turkusu. Dzięki stworzeniu turkusowej organizacji w naszej firmie oraz posiadaniu w ofercie doświadczonych menadżerów, którzy zarządzali samoorganizującymi się zespołami i tworzyli turkusową kulturę w firmach, możemy pomóc Ci tworzyć turkusową organizację. Nie czekaj dłużej i wejdź już na kolejny etap ewolucji w organizacji. Umów się już dziś ze swoim ecoCoachem.

Wymierne efekty:

„Bycie bardziej sobą w pracy” wszystkich pracowników, przełączenie się każdego z pracowników na wewnętrzną motywację, samoorganizacja i samozarządzanie w zespołach, lepsza obsługa klienta, szybsze uczenie się ludzi nawzajem od siebie, znalezienie ewolucyjnego celu organizacji i jemu służenie.

Life CoachingZastanawiasz się nad zmianą w Twoim życiu? Stoisz przed ważnym wyborem?
Czujesz znudzenie codzienną rutyną? Nie znalazłeś jeszcze swojej życiowej misji?
Potrzebujesz wsparcia w realizacji Twoich celów lub rozwiązania problemów?

Coaching indywidualny wesprze Cię w szybszym osiągnięciu Twoich celów. Pomoże Ci znaleźć rozwiązania i motywację, przyczyni się do podjęcia najlepszych decyzji. Znajdź już dzisiaj swojego ecoCoacha. Nie bądź już sam w realizacji Twoich najważniejszych marzeń.