Zapraszamy na warsztat rozwojowo-narzędziowy:

Uwolnij potencjał zespołu i twórz samoorganizujący się, turkusowy zespół

 

Zapraszamy na warsztat narzędziowo-rozwojowy "Uwolnij potencjał zespołu i twórz samoorganizujący się, turkusowy zespół"

Ścieżek dojścia do "turkusu" w organizacjach jest wiele. Warsztat ma pokazać te elementy, od których można rozpocząć jego wprowadzanie oraz narzędzia do pracy z tymi elementami.Zaczniemy od przyjrzenia się naszym przekonaniom dotyczącym różnych aspektów funkcjonowania ludzi. Jest to baza bez której trudno jest wprowadzać jakiekolwiek zmiany. Kolejnym krokiem będzie budowanie poczucia bezpieczeństwa w grupie oraz poczucia wartości każdego jej członka. Przejdziemy następnie do budowania zasad współpracy opartych na wartościach aby określić jasne kryteria współpracy, czyli strukturę pracy. Na zakończenie, duży fragment warsztatu poświęcimy pracy indywidualnej ze współpracownikami.

Cel warsztatu:

Dostarczenie narzędzi, które uczestnicy będą mogli od razu wykorzystać w swojej codziennej pracy z ludźmi, w celu tworzenia turkusowych organizacji oraz uwolnienia potencjału w zespołach.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla liderów, właścicieli firm, prezesów zarządu, HR managerów, kierowników projektów, kierowników oraz managerów zespołów. I dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej i stać się ekspertami od turkusowych organizacji oraz rozwijać organizacje, szkoły lub społeczeństwo w kierunku turkusowych organizacji.

Warsztat dostarczy odpowiedzi na praktyczne pytania:

- Dlaczego tak wiele obecnie mówi się w środowisku biznesowym o turkusowych organizacjach i jakie są plusy i minusy tych organizacji?

- Jakie są bardziej efektywne i elastyczne modele organizacyjne firm, które potrafią skutecznie zastąpić hierarchię?

- Jak dokonać transformacji tradycyjnie zarządzanej organizacji do organizacji turkusowej i od czego rozpocząć?

- Jak stworzenie turkusowej organizacji przełoży się na poprawę efektywności, szybkości działania, poprawi współpracę oraz zwiększy zadowolenie z pracy pracowników?

 

W cenie otrzymujesz: 
- Dwudniowe innowacyjne szkolenie - 16 h zegarowych 
- Poznanie i praktyka innowacyjnej metody ecoPower opracowanej przez zespół ecoCoach, która uwalnia potencjał i kreatywność zespołu dla szybszego zespołowego rozwiązywania problemów lub osiągania celów w zespole 
- Materiały szkoleniowe 
- Nowe narzędzia do pracy z zespołem oraz zmiany całej organizacji 
- Wysokiej klasy trenerów, praktyków oraz coachów zafascynowanych ideą turkusowych organizacji

- Dostęp do nowo tworzącego się środowiska turkusowych organizacji

Prowadzący:

 

Adam Sulimski: psycholog, psychodiagnosta, coach i superwizor ICC i IC, trener mentalny narodowej kadry zapasów, ekolog relacji. Specjalizuje się w szkoleniach skierowanych dla kadry zarządzającej, poświęconych doskonaleniu umiejętności kierowania i zarządzania zespołem. Szczególny nacisk kładzie na umiejętności związane z efektywną komunikacją. Przeprowadził ponad 1200 godzin szkoleń oraz 750 indywidualnych sesji coachingowych.

 

 

Marek Wzorek: prezes zarządu igus Sp. z o.o.  i business coach pomagający przekształcać tradycyjne firmy na samoorganizujące się, turkusowe organizacje. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Praktyk standardów wykorzystywanych w organizacjach turkusowych, jak pionierski model organizacyjny "system solarny", zespołów scrumowych, agilowych i innych. Praktyk LEAN i metody LEAN Startu.

 

Termin:

8-9.12.2017 - Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123, Warszawa

Cena:

- 2 000 zł + 23% VAT (2 460 zł) 

TYLKO 10 miejsc oznacza, że pracujemy w grupach nie większych niż 10 osób.

Warsztat może być również przeprowadzony i dopasowany do potrzeb konkretnej firmy lub w formie coachingu zespołowego.

Zapisz się na warsztat