Zapraszamy na warsztat rozwojowo-narzędziowy:

Uwolnij potencjał zespołu i twórz samoorganizujący się, turkusowy zespół

 

Zapraszamy na warsztat narzędziowo-rozwojowy "Uwolnij potencjał zespołu i twórz samoorganizujący się, turkusowy zespół"

Ścieżek dojścia do "turkusu" w organizacjach jest wiele. Warsztat ma pokazać te elementy, od których można rozpocząć jego wprowadzanie oraz narzędzia do pracy z tymi elementami.Zaczniemy od przyjrzenia się naszym przekonaniom dotyczącym różnych aspektów funkcjonowania ludzi. Jest to baza bez której trudno jest wprowadzać jakiekolwiek zmiany. Kolejnym krokiem będzie budowanie poczucia bezpieczeństwa w grupie oraz poczucia wartości każdego jej członka. Przejdziemy następnie do budowania zasad współpracy opartych na wartościach aby określić jasne kryteria współpracy, czyli strukturę pracy. Na zakończenie, duży fragment warsztatu poświęcimy pracy indywidualnej ze współpracownikami.

Cel warsztatu:

Dostarczenie narzędzi, które uczestnicy będą mogli od razu wykorzystać w swojej codziennej pracy z ludźmi, w celu tworzenia turkusowych organizacji oraz uwolnienia potencjału w zespołach.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest dla liderów, właścicieli firm, prezesów zarządu, HR managerów, kierowników projektów, kierowników oraz managerów zespołów. I dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej i stać się ekspertami od turkusowych organizacji oraz rozwijać organizacje, szkoły lub społeczeństwo w kierunku turkusowych organizacji.

Warsztat dostarczy odpowiedzi na praktyczne pytania:

- Dlaczego tak wiele obecnie mówi się w środowisku biznesowym o turkusowych organizacjach i jakie są plusy i minusy tych organizacji?

- Jakie są bardziej efektywne i elastyczne modele organizacyjne firm, które potrafią skutecznie zastąpić hierarchię?

- Jak dokonać transformacji tradycyjnie zarządzanej organizacji do organizacji turkusowej i od czego rozpocząć?

- Jak stworzenie turkusowej organizacji przełoży się na poprawę efektywności, szybkości działania, poprawi współpracę oraz zwiększy zadowolenie z pracy pracowników?

 

W cenie otrzymujesz: 
- Dwudniowe innowacyjne szkolenie - 16 h zegarowych 
- Poznanie i praktyka innowacyjnej metody ecoPower opracowanej przez zespół ecoCoach, która uwalnia potencjał i kreatywność zespołu dla szybszego zespołowego rozwiązywania problemów lub osiągania celów w zespole 
- Materiały szkoleniowe 
- Nowe narzędzia do pracy z zespołem oraz zmiany całej organizacji 
- Wysokiej klasy trenerów, praktyków oraz coachów zafascynowanych ideą turkusowych organizacji

- Dostęp do nowo tworzącego się środowiska turkusowych organizacji

Prowadzący:

Marek Wzorek: Executive i biznes coach, przedsiębiorca, wykładowca, wieloletni menadżer, propagator i praktyk turkusowego stylu zarządzania, turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania. 

Ma duże doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i kreatywności. Współtworzył innowacyjny, przestrzenny, samo-zarządzający się model organizacyjny – Układ Solarny. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Odszedł z funkcji prezesa igus Polska po to, żeby wspierać innych zarządzających oraz firmy w rozwijaniu turkusowego i coachingowego stylu zarządzania, rozwijać samo-zarządzanie w zespołach oraz tworzyć nową firmę ecoCoach, od początku turkusową. Wdraża w firmach samo-zarządzającą strukturę organizacyjną Układ Solarny, kulturę przedsiębiorczości oraz wdraża nowoczesne metody pracy i współpracy, wspiera transformację firm do turkusowych organizacji. Pomaga ludziom i organizacjom odkrywać własną misję, pasję oraz sens istnienia. Na podstawie własnego doświadczenia i pracy z klientami mówi: „Jeden zaangażowany pracownik potrafi zastąpić czterdziestu słabo zaangażowanych” i „Najtrwalszą innowacją firmy jest innowacja w kulturę organizacyjną”.

Termin: do uzgodnienia

Miejsce: Warszawa lub w siedzibie klienta

Cena:

- 2 000 zł + 23% VAT (2 460 zł) 

Warsztat może być również przeprowadzony i dopasowany do potrzeb konkretnej firmy lub w formie coachingu zespołowego.

Zapisz się na warsztat