Sukces klientów to nasza pasja.

 

Mamy obsesje na punkcie rozwoju ludzi i organizacji. Jesteśmy turkusowym zespołem coachów biznesowych, mentorów, trenerów biznesu i doradców strategicznych. Wspieramy osoby, zespoły i firmy w rozwijaniu siebie, biznesu oraz generowaniu wartości.

 

Tworzymy turkusową organizację. Dzięki używaniu Układu Solarnego jako naszej struktury organizacyjnej - w centrum naszej organizacji jest zawsze Klient i to on napędza nasze działania. Dzięki temu z naszymi Klientami i kontrahentami budujemy długofalowe relacje opierające się na zaufaniu i uczciwości. 

 

Do ecoCoach® dobieramy te osoby, które z pasją i zaangażowaniem chcą pomagać sobie nawzajem oraz drugiemu człowiekowi.

Naszymi działaniami tworzymy zmianę którą chcemy widzieć w świecie.

Poznaj naszych ecoCoachów

Marek Wzorek - założyciel i CEO, executive coach, doradca strategiczny zarządów

Marek Wzorek

Executive coach, doradca strategiczny zarządów, przedsiębiorca, wykładowca, wieloletni menadżer, propagator i praktyk turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania. 

Autor bestsellera biznesowego „Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku”, książki która rewolucjonizuje i uczłowiecza sposób zarządzania w polskich firmach oraz uwalnia potencjał pracowników i organizacji.

Ma duże doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i kreatywności. Współtworzył innowacyjny, przestrzenny, samo-zarządzający się model organizacyjny – Układ Solarny. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Odszedł z funkcji prezesa igus Polska po to, żeby wspierać innych zarządzających oraz firmy w rozwijaniu turkusowego i coachingowego stylu zarządzania, rozwijać samo-zarządzanie w zespołach oraz tworzyć nową firmę ecoCoach, od początku turkusową. Wdraża w firmach samo-zarządzającą strukturę organizacyjną Układ Solarny, kulturę przedsiębiorczości oraz wdraża nowoczesne metody pracy i współpracy, wspiera transformację firm do turkusowych organizacji. Pomaga ludziom i organizacjom odkrywać własną misję, pasję oraz sens istnienia. Na podstawie własnego doświadczenia i pracy z klientami mówi: „Jeden zaangażowany pracownik potrafi zastąpić czterdziestu słabo zaangażowanych” i „Najtrwalszą innowacją firmy jest innowacja w kulturę organizacyjną”.

Artur Szmiłyk - coach biznesowy, wieloletni menadżer zespołów produkcyjnych i jakościowych

Artur Szmiłyk

Coach biznesowy, doświadczony praktyk zarządzania w produkcji, jakości i konstrukcji, zwolennik „ludzkiego” podejścia do współpracy międzyludzkiej, budowania i utrzymywaniu trwałych relacji opartych na uczciwości, odpowiedzialności, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Propagator nowoczesnych metod zarządzania i transformacji kultur organizacyjnych. 19 lat doświadczenia zawodowego w budowaniu, kierowaniu i rozwijaniu zespołów konstrukcyjnych, jakościowych, magazynowych i produkcyjnych w międzynarodowych organizacjach.


Tworzył i współtworzył interdyscyplinarne i interkulturowe zespoły analiz i rozwiązywania problemów w branży automotive, skutecznie i pozytywnie wpływając na trwałe zmiany w procesach. Tworzył i koordynował współpracę koncernowych zespołów łącznikowych oraz działalność zespołów naprawczych w porozumieniu z Klientami krajowymi i zagranicznymi (m.in. w Niemczech, Austrii, Holandii, Szwecji, Finlandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich).

Waldemar Kozłowski - Business coach, menedżer ds. zarządzania sprzedażą, odpowiedzialny za rekrutowanie, wdrożenie i budowanie zespołów sprzedaży

Waldemar Kozłowski

 

Praktyk zarządzania opartego na współodpowiedzialności za wyznaczane plany i ich realizację. Zwolennik maksymy, że „najlepszym kontrolerem” jakości pracy i wydajności jest sam dobrze zmotywowany pracownik. Prekursor nowoczesnych stylów zarządzania i rozwoju organizacji.

25 lat doświadczenia zawodowego w budowaniu, kierowaniu i rozwijaniu zespołów sprzedaży, tworzeniu planów sprzedażowych, szkoleniach w międzynarodowych organizacjach. 

Zbudował od podstaw firmę handlową tworząc całą strukturę firmy - dział handlowy, magazyn z częścią produkcyjną, księgowość. W kolejnych firmach rekrutował pracowników niezbędnych do rozwoju firm i realizacji zadań handlowych. Negocjował kontrakty sprzedażowe, nadzorował ich realizacje.

Od 20 lat w branży finansowej, gdzie twardy wynik finansowy jest potwierdzeniem założeń i wyboru właściwej metody realizacji. W zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży (przy płaskiej hierarchii) wykorzystywał elementy samozarządzania opartego na właściwe określanych zadaniach i doborze kadry. 

Dzięki doświadczeniu w wielu organizacjach ma doskonały przegląd metod zarządzania i ich wpływu na rozwój firm. Konfrontując to z wiedzą o nowoczesnym zarządzaniu, sprawdził osobiście jakie to przynosi efekty zarówno w dużej, hierarchicznej organizacji jak i w mniejszych firmach o charakterze rodzinnym.

Od 2019 roku po uczestnictwie w Akademii ecoCoach Community, gdzie nabył kompetencję coacha biznesowego a następnie związał się z zespołem firmy ecoCoach. Jako członek zespołu wspiera ludzi i organizacje w rozwoju, między innymi dzięki sprawdzonym metodom coachingu biznesowego i transformacji kultury organizacyjnej.

W pracy z klientami stosuje sprawdzone procesy przygotowane i polecane przez najlepszych Coachów. Są one odpowiednio zaadoptowane do osiągania najlepszych rezultatów w naszych warunkach. 

Patryk Adamczak - Business coach, menedżer przemysłu 4.0, zawodnik windsurfingu.

Patryk Adamczak

Business coach z doświadczeniem technicznym, specjalizującym się w przemyśle produkcyjnym oraz przemyśle 4.0. Utytułowany zawodnik, kilkukrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w windsurfingu, uczestnik mistrzostw świata.

Od 2011 roku Patryk jest skupiony na samorozwoju. Wychował się na książkach takich autorów jak: Tony Buzan, Rhonda Byrne, Brian Tracy, Spencer Johnson, Stephen R Covey, Timothy Ferriss. Nabytą wiedzę od razu sprawdza w praktyce na wielu płaszczyznach: biznesowym, sportowym i prywatnym. Od 2013r. Patryk dołączył do elitarnego zgrupowania, na którym wspólnie trenował z mistrzami świata w windsurfingu. Każdą sytuację wykorzystuje do poszerzania swojej wiedzy i praktyki. Rywalizacja na najwyższym poziomie wzmocniła cechy charakteru, takie jak: wytrwałość, pewność siebie, nieustępliwość, kreatywność, cierpliwość, samodyscyplina.

W swojej karierze zawodniczej stawał kilkukrotnie na podium mistrzostw Polski i Europy, uczestniczył również w mistrzostwach świata. Wiedzę nabytą w sporcie i hart ducha przekłada na rodzinne firmy przemysłowe, w których szlifuje swoje umiejętności zarządzania ludźmi, planowania, kreatywnego rozwiązywania problemów i realizacji celów. Swoje kompetencje biznesowe i marketingowe rozwija również pozyskując sponsorów do realizacji swojej pasji. Edukację akademicką rozwijał dwutorowo jako: 
1) Inżynier Produkcji, 2) Menedżer Przemysłu 4.0. To pozwoliło stworzyć wyjątkowe podejście do biznesu, łącząc umiejętności techniczne z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi. Podczas studiów swoją kreatywność rozwijał dzięki wielu inicjatywom studenckim m.in.: „kreatywny semestr projektowy” ,gdzie przeprowadził projekt dla miasta stołecznego Warszawy, wykorzystując metodę design thinking oraz organizacji 5-dniowego wydarzenia Vision pod tytułem „Samochody napędzane odnawialnymi źródłami energii”. Bazując na doświadczeniu sportowo-biznesowym, Patryk wspiera klientów w spełnieniu ich ambitnych celów oraz marzeń. Zawodnicza wytrwałość połączona z nieszablonowym podejściem pozwala znaleźć skuteczną drogę realizacji planów biznesowych klientów.    

 

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska - Coach Kariery, Coach Biznesowy

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Ma kilkanaście lat doświadczenia w coachingu biznesowym zarówno w firmach jak i z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą oraz w coachingu kariery. W 2015 roku uzyskała certyfikat International Coaching Community – ICC. W 2019 uzyskała certyfikat eCC - ecoCoach Community.

Specjalizuje się w branżach FMCG, farmacji, gastronomii (HoReCa), retail, produkcji i bankowości. Klienci coachingu wywodzą się z takich firm jak Johnson & Johnson, Google, Sturbucs, Triumph, Inco Veritas, Accenture, Agora SA, Adidas, Reckitt Benckiser, Wiedza i Praktyka, Sanofi, Mondelez. Organizacje jakim pomagała w rozwoju to m.in. Amrest (Sturbucs), Nissan, Feblik, Customeritum.

Dodatkowo posiada ponad 10 letnią praktykę w obszarze HR. w tym obecne stanowisko Dyrektora Personalnego w firmie z sektora budowlanego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zawodowemu rozumiem doskonale zasady działania biznesu firm każdej wielkości i sektora.

Posługuje się płynnie językiem angielskim oraz rosyjskim w stopniu komunikatywnym.

Mariusz Orzelski - Team Coach, Business Coach, Transformation Facilitator, Organizational Designer

Mariusz Orzelski

Przez ponad 20 lat doświadczeń w domenie IT przeszedł drogę od egzekucji bardzo różnorodnych projektów w złożonych organizacjach poprzez projekty innowacyjne i startupy - do uwalniania potencjału zespołów, liderów i całych organizacji. Pracował w wielu branżach i realizował projekty dla uznanych marek jak: Orange, Citibank, PZU, Kredyt Bank, pwc, Sodexo, Bank BPH, inodev, PARP, Microsoft, Viacom, Roche.


Bada metody oraz projektuje sesje facylitacji strategicznej dla wspólnego wypracowania wizji, strategii, celów OKR i rozwiązywania problemów organizacyjnych czy tzw. 'lessons learned'. Angażuje zespoły dla wzrostu, transformacji i innowacji dzięki procesowi facylitacji: discovery - design - delivery. Zafascynowany partycypacyjnymi metodami zarządzania, samo-organizacji i adaptacyjnemu podejściu od wielu lat pomaga zespołom zyskać świetność, a organizacjom dostarczyć wspaniałe produkty na rynek.

Franciszek Milczarski - CTO ecoCoach, Senior Business Consultant, Business Coach

Franciszek Milczarski

Franciszek Milczarski jest CTO firmy ecoCoach której założycielem jest Marek Wzorek.

Pracował w wielkich amerykańskich korporacjach takich jak KPMG czy IBM przy wdrożeniach projektów IT. Ma wieloletnie doświadczenie techniczne jako konsultant wprowadzający automatyzacje do firm polskich jak i zagranicznych. Jednak dziś realizuje swoje ambicje w firmie ecoCoach i jest z tego szalenie dumny.

Za pomocą coachingu zrealizował jedną ze swoich ambicji i działa w zakresie  realizacji następnych. Dziś po przetestowaniu coachingu oraz szkoły coachingu ecoCoachCommunity na sobie - jest business coachem i realizuje ambicję swoich klientów generując radość, szczęście - rozprowadzając ją jak wodę rurociągiem do mieszkań, domów, osiedli oraz miast. 

Wspiera coachingowo dużych przedsiębiorców, więc jeśli jesteś nim to serdecznie zaprasza do kontaktu, a jeśli jeszcze nie jesteś to co stoi na drodzę, żebyś nim został? Apetyt ma wilczy. Otwiera z przedsiębiorcami firmy, zwiększa majątek, buduje kolejne oddziały w innych krajach oraz realizuje ich cele. 

Serdecznie zaprasza do kontaktu przez kalendarz: www.ecocoach.pl/Franciszek-kalendarz 

Nasze wartości - Zasady ecoCoachingu

Jesteśmy oddani w osiąganiu sukcesu w trzech kluczowych wartościach: Cel, Ludzie i Zysk. Wypełniamy nasz Cel poprzez prowadzenie procesów coachingowych, transformacji do turkusowych organizacji, warsztatów, szkoleń oraz wprowadzania innowacji do środowiska Klienta. Cenimy Ludzi którzy przyczyniają się do tworzenia wartości którą dajemy jako firma światu. Tworzymy wspólnie otwarte środowisko pracy, w którym każdy może liczyć na wsparcie, rozwój osobisty, zawodowy i duchowy. Tworzymy Zysk dzięki naszym usługom, produktom i zadowolonym Klientom. Zyski następnie dzielimy między siebie, dzielimy się ze społeczeństwem oraz przeznaczamy na charetatywne i ekologiczne cele.

1

Każdy człowiek i firma ma ogromny potencjał i zasoby, które może wykorzystać, aby usprawnić swoje działanie i wyniki – w to zawsze wierzymy, dlatego wspieramy siebie nawzajem oraz Klientów w ich odkrywaniu i rozwijaniu.

2

Nasza firma istnieje dzięki naszym Klientom, dlatego Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. W procesie coachingowym natomiast coach i Klient coachingu są równorzędnymi parterami.

3

Najwyższa możliwa szybkość reakcji na potrzeby Klienta to nasz obowiązek.

4

Na potrzeby Klienta staramy się odpowiadać zawsze: „Tak, możemy!"

5

Tworzymy turkusową organizację opierającą się na samo-zarządzaniu, pełni człowieczeństwa oraz ewolucyjnym celu. W naszej organizacji głos każdego współpracownika i coacha biznesowego oraz członka społeczności #ecoCoachCommunity jest równie ważny. Wspólnie dążymy do bardziej harmonijnego, głębszego i szczęśliwszego życia.

6

Od EGO Do ECO: uświadamiamy sobie i Klientom, że tworzymy ECOsystemy. "Nie jesteśmy samotną wyspą na oceanie", każde nasze i Klienta działanie dzisiaj ma niewyobrażalny wpływ na niego, na jego firmę, na społeczność, na naturę i na cały świat już jutro.

7

Ufamy naszej i naszych Klientów intuicji.

8

Chcemy, aby świat wokół nas stał się lepszy, dlatego działamy rozsądnie i uczciwie w trosce o siebie, o Klienta, jak i o otoczenie. Pomagamy pomnażać majątek naszych Klientów oraz generować wartość. Jeśli nie potrafimy generować wartości dla Klienta, to jasno to komunikujemy i dbamy o efektywność oraz czas nasz, oraz Klientów.

9

Dostrzegamy i pomagamy klientom zauważyć aspekt ECO, czyli aspekt natury i ekosystemu. Natura sobie poradzi bez człowieka, człowiek bez natury nie.

10

Zachowujemy najwyższe standardy etyczne oraz biznesowe.

Nasza Misja

Naszą misją jest stworzenie ekosystemu zapewniającego zdrowie i holistyczny rozwój ludziom i organizacjom.

Nasza Wizja

Naszą wizją jest stworzenie globalnej sieci coachów biznesowych, executive coachów, mentorów, innowatorów oraz doradców strategicznych, wspierających rozwój ludzi oraz organizacji na całym świecie. 

 

Pomagamy osiągać sukcesy i stworzyć lepszy świat, skupiając się na potrzebach Klientów, oraz tworząc innowacje w dziedzinach zarządzania, rozwijania biznesu, przedsiębiorczości, rozwoju organizacji, przywództwa, coachingu, holistycznego rozwoju, edukacji, kreatywności oraz komunikacji.

Dołącz do Zespołu

Czy nasza wizja i wartości jest Ci bliska?
Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? A może chcesz stać się ekspertem? Jesteś prezesem, dyrektorem lub kierownikiem, który chce znać i stosować coaching dla swojego rozwoju oraz rozwoju swojego zespołu? Może jesteś menedżerem, inżynierem, sprzedawcą, trenerem, coachem lub psychologiem? A może konsultantem lub przedsiębiorcą?

 

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

To jest najlepszy czas na rozwinięcie kompetencji coachingowych. "Bycie dobrym coachem" - to kluczowa kompetencja menedżerska zgodnie z najnowszym, ogólnoświatowym badaniem menedżerów w Google Inc. Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej o tym badaniu.

Jeśli do tego jesteś uczciwy, lubisz się rozwijać oraz pomagać w rozwoju innym, wygląda więc na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Zapraszamy do ecoCoach i do pierwszej w Polsce Szkoły Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu ecoCoach Community oraz społeczności #ecoCoachCommunity.

Zapraszamy Cię na stronę www.ecocoachcommunity.pl. Tu zapiszesz się do najbliższej grupy, najskuteczniejszej szkoły coachingu biznesowego i executie coachingu. Z nami skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego lub executive coacha, nauczysz się coachingu oraz przedsiębiorczości, rozwiniesz swój zespół, staniesz się członkiem społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Dzięki tej innowacyjnej usłudze połączysz szkołę coachingu, z akredytacją w zawodzie coacha, skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego, pozyskasz klientów oraz zaczniesz zarabiać swoje pierwsze solidne pieniądze na coachingu rozwijając przedsiębiorców, liderów, biznesy oraz całe organizacje.

Nie czekaj!

Wejdź na

www.ecoCoachCommunity.pl

i zarejestruj się już dzisiaj do najbliższej grupy Akademii Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu ecoCoach Community oraz społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Wierzymy, że już wkrótce dołączysz do szybko rosnącego zespołu ecoCoach®, lub staniesz się partnerem franczyzowym ecoCoach® i zaczniesz z nami osiągać kolejne swoje sukcesy jak inni członkowie Akademii! Zapraszamy!