Czy nasza wizja i wartości jest Ci bliska?
Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? A może chcesz stać się ekspertem? Jesteś prezesem, dyrektorem lub kierownikiem, który chce znać i stosować coaching dla swojego rozwoju oraz rozwoju swojego zespołu? Może jesteś menedżerem, inżynierem, sprzedawcą, trenerem, coachem lub psychologiem? A może konsultantem lub przedsiębiorcą?

 

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

To jest najlepszy czas na rozwinięcie kompetencji coachingowych. "Bycie dobrym coachem" - to kluczowa kompetencja menedżerska zgodnie z najnowszym, ogólnoświatowym badaniem menedżerów w Google Inc. Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej o tym badaniu.

Jeśli do tego jesteś uczciwy, lubisz się rozwijać oraz pomagać w rozwoju innym, wygląda więc na to że znalazłeś to, czego szukałeś. Zapraszamy do ecoCoach i do pierwszej w Polsce Szkoły Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu ecoCoach Community oraz społeczności #ecoCoachCommunity.

Zapraszamy Cię na stronę www.ecocoachcommunity.pl. Tu zapiszesz się do najbliższej grupy, najskuteczniejszej szkoły coachingu biznesowego i executie coachingu. Z nami skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego lub executive coacha, nauczysz się coachingu oraz przedsiębiorczości, rozwiniesz swój zespół, staniesz się członkiem społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Dzięki tej innowacyjnej usłudze połączysz szkołę coachingu, z akredytacją w zawodzie coacha, skutecznie wejdziesz w zawód coacha biznesowego, pozyskasz klientów oraz zaczniesz zarabiać swoje pierwsze solidne pieniądze na coachingu rozwijając przedsiębiorców, liderów, biznesy oraz całe organizacje.

Nie czekaj!

Wejdź na

www.ecoCoachCommunity.pl

i zarejestruj się już dzisiaj do najbliższej grupy Akademii Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu ecoCoach Community oraz społeczności #ecoCoachCommunity - coachów biznesowych, przedsiębiorców i liderów. Wierzymy, że już wkrótce dołączysz do szybko rosnącego zespołu ecoCoach®, lub staniesz się partnerem franczyzowym ecoCoach® i zaczniesz z nami osiągać kolejne swoje sukcesy jak inni członkowie Akademii! Zapraszamy!