Business coach z doświadczeniem technicznym, specjalizującym się w przemyśle produkcyjnym oraz przemyśle 4.0. Utytułowany zawodnik, kilkukrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w windsurfingu, uczestnik mistrzostw świata.

Od 2011 roku Patryk jest skupiony na samorozwoju. Wychował się na książkach takich autorów jak: Tony Buzan, Rhonda Byrne, Brian Tracy, Spencer Johnson, Stephen R Covey, Timothy Ferriss. Nabytą wiedzę od razu sprawdza w praktyce na wielu płaszczyznach: biznesowym, sportowym i prywatnym. Od 2013r. Patryk dołączył do elitarnego zgrupowania, na którym wspólnie trenował z mistrzami świata w windsurfingu. Każdą sytuację wykorzystuje do poszerzania swojej wiedzy i praktyki. Rywalizacja na najwyższym poziomie wzmocniła cechy charakteru, takie jak: wytrwałość, pewność siebie, nieustępliwość, kreatywność, cierpliwość, samodyscyplina.

W swojej karierze zawodniczej stawał kilkukrotnie na podium mistrzostw Polski i Europy, uczestniczył również w mistrzostwach świata. Wiedzę nabytą w sporcie i hart ducha przekłada na rodzinne firmy przemysłowe, w których szlifuje swoje umiejętności zarządzania ludźmi, planowania, kreatywnego rozwiązywania problemów i realizacji celów. Swoje kompetencje biznesowe i marketingowe rozwija również pozyskując sponsorów do realizacji swojej pasji. Edukację akademicką rozwijał dwutorowo jako: 
1) Inżynier Produkcji, 2) Menedżer Przemysłu 4.0. To pozwoliło stworzyć wyjątkowe podejście do biznesu, łącząc umiejętności techniczne z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi. Podczas studiów swoją kreatywność rozwijał dzięki wielu inicjatywom studenckim m.in.: „kreatywny semestr projektowy” ,gdzie przeprowadził projekt dla miasta stołecznego Warszawy, wykorzystując metodę design thinking oraz organizacji 5-dniowego wydarzenia Vision pod tytułem „Samochody napędzane odnawialnymi źródłami energii”. Bazując na doświadczeniu sportowo-biznesowym, Patryk wspiera klientów w spełnieniu ich ambitnych celów oraz marzeń. Zawodnicza wytrwałość połączona z nieszablonowym podejściem pozwala znaleźć skuteczną drogę realizacji planów biznesowych klientów.