Mam kilkanaście lat doświadczenia w coachingu biznesowym zarówno w firmach jak i z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą oraz w coachingu kariery. W 2015 roku uzyskałam certyfikat International Coaching Community – ICC. Ponadto posiadam certyfikat ecoCoach Community.

Specjalizuję się w branżach FMCG, farmacji, gastronomii (HoReCa), retail, produkcji i bankowości. Moi Klienci wywodzą się z takich firm jak Johnson & Johnson, Google, Sturbucs, Triumph, Inco Veritas, Accenture, Agora SA, Adidas, Reckitt Benckiser, Wiedza i Praktyka, Sanofi, Mondelez. Obsługiwałam takie firmy jak Amrest (Sturbucs), Nissan, Feblik, Customeritum.

Dodatkowo posiadam ponad 10 letnią praktykę w obszarze HR. w tym obecne stanowisko Dyrektora Personalnego w firmie z sektora budowlanego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zawodowemu rozumiem doskonale zasady działania biznesu firm każdej wielkości i sektora.

Jestem właścicielem firmy coachingirekrutacja. Posługuje się płynnie językiem angielskim oraz rosyjskim w stopniu komnikatywnym.